logo
24/01
23/01
2 ...

Виконком затвердив антикорупційні заходи на два роки

20-09-2019 12:141117

Виконком затвердив антикорупційні заходи на два роки
Фото: ЛМР

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про антикорупційні заходи на 2019-2020 рр.

 

Таке рішення члени виконавчого комітету ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

Це рішення напрацьоване робочою групою, яка була створена на підставі розпорядження міського голови Львова від 09.07.2018 року № 348 для створення антикорупційної стратегії Львова.

Спеціалістка сектору з питань доброчесності та запобігання корупції ЛМР Уляна Федорович розповіла, що ця робота проводилась спільно з громадськістю на виконання розпорядження міського голови про створення антикорупційної стратегії для міста Львова. Тобто перелік цих заходів, які є в цьому рішенні, це є частина пропозицій, які було опрацьовано з громадськістю і представниками міської ради. Зокрема, документ складається з заходів, які передбачають участь, відкритість та прозорість для громадян з боку міської ради, прозоре використання публічних коштів та майна, покращення і, можливо, запровадження чогось нового щодо внутрішнього контролю, а також налагодження міжвідомчої співпраці з державними органами. Прийняття цього документа дозволить поступово створювати умови та правила, які запобігають створенню корупційних ризиків і порушень, пов’язаних з корупцією.

Серед затверджених заходів є такі: налагодження міжвідомчої співпраці з правоохоронними, фіскальними, судовими та іншими органами з метою об’єднання зусиль для запобігання корупції; Використання електронного сервісу Prozorro Продажі для надання в оренду та продажу комунального майна і майна комунальних підприємств, установ та організацій, а також на такі види діяльності: сезонна торгівля, пересувна торгівля, розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності; врегулювання питання конфлікту інтересів членів виконавчого комітету нормативно-правовим актом міської ради тощо. 

Мер Львова Андрій Садовий сказав, що краще займатися профілактикою і не допускати корупції, ніж потім «розбирати ці ситуації».

Леся БУРБАН, Leopolis.news