logo
25/05
24/05
23/05
22/05
2 ...

На Золочівщині судитимуть двох чоловіків за побиття поліцейських

12-04-2024 12:01299

На Золочівщині судитимуть двох чоловіків за побиття поліцейських
Фото: intent.press

Прокурорами Золочівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно 41-річного та 52-річного місцевих мешканців. Їм інкриміновано погрозу та умисне заподіяння працівникам правоохоронних органів побоїв та легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків (ч. 1, 2 ст. 345 КК України). Також останньому інкриміновано ще  умисне спричинення легких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 125 КК України).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що у лютому цього року у Золочеві 52-річний обвинувачений вчинив домашнє насильство над своєю дружиною. Остання викликала поліцію.

Усвідомлюючи причину візиту працівників поліції, фігурант дістав сокиру та почав їм погрожувати. При цьому він нецензурно висловлювався та вимагав від правоохоронців, щоб вони залишили його помешкання.

Аналогічний випадок трапився теж у лютому цього року в одному із сіл Золочівського району.

Встановлено, що 41-річний обвинувачений побив працівників поліції.

Чоловік напідпитку викликав поліції, нібито відносно нього вчиняється домашнє насильство. На виклик прибули правоохоронці. Проте під час спілкування з працівниками поліції фігурант почав безпричинно проявляти агресію. На будь-які зауваження правоохоронців він не реагував та почав бити поліцейських.

Як наслідок, спричинив працівникам поліції побої та тілесні ушкодження.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ Золочівського РВП Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news