logo
08/07
07/07
06/07
03/07
02/07
2 ...

Львів'ян запрошують у філармонію на концертну програму «BARBIER & Rhapsodie»

04-11-2019191

Львів'ян запрошують у філармонію на концертну програму «BARBIER & Rhapsodie»

15 листопада о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться концертна програма під назвою «BARBIER & Rhapsodie».

Виступить французька піаністка Кім Барб’є виконає один з найвідоміших концертних творів фортепіанного репертуару ХХ століття – Рапсодію на тему Паганіні С. Рахманінова, написану на основі 24-го капрису Н.Паганіні, повідомляють організатори заходу.

Надзвичайно віртуозне півгодинне полотно потребує під соліста (адже твір написаний для фортепіано та оркестру) неабиякої підготовки та витримки. Рапсодія вражає багатством образів і настроєвих нюансів та є до снаги лише кращим.

Партію оркестру виконає Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, диригуватиме Тарас Криса.

Другою композицією програми є останній зразок жанру симфонічної поеми у творчості Ріхарда Штрауса – «Життя героя», ор.40. Твір відрізняє колосальний склад оркестру, а також величезна тривалість – понад 40 хвилин, що перевершила усі зразки  цього жанру Ф. Ліста та самого Р. Штрауса.

Твір є програмним, а центральний у ньому – алегоричний образ героя та його боротьби. Існує також версія, що композиція автобіографічна, а її героєм був сам Р. Штраус. Однак яким би не був задум, окрім філософських роздумів та мілітарної риторики твору, симфонічна поема наповнена чудовими епізодами, сповненими іронії та пародії. Також у ній присутні автоцитати композитора, зокрема із симфонічних поем автора «Так говорив Заратустра», «Тіля Ойленшпіґеля», «Дон Кіхота», «Дон Жуана» та «Смерть і просвітлення».

Прозвучить знаменита композиція майстра у виконанні АСОЛНФ під орудою Тараса Криси.

Придбати квитки можна тут.

Більше інформації тут.

Leopolis.news