logo
26/05
25/05
24/05
22/05
21/05
20/05
19/05
18/05
15/05
2 ...

Іван Собко привітав Народного артиста України Федора Стригуна з 80-річчям (ФОТО)

04-11-2019176

Іван Собко привітав Народного артиста України Федора Стригуна з 80-річчям (ФОТО)

1 листопада Народному артистові України, лауреату Національної премії імені Тараса Шевченка Федору Миколайовичу Стригуну виповнилось  80 років.

З цієї нагоди, сьогодні, під час урочистого засідання у  Національному драматичному  театрі імені Марії Заньковецької ювіляра привітали представники влади, відомі актори, а також студенти, інформує прес-служба ОДА.

«Роль керівника та метра полягає у тому, скільком людям ти передав свій життєвий та творчий досвід. Для багатьох присутніх тут ви є порадником, наставником, вчителем на різних етапах життя. Зичу, щоб ви продовжували справу, якою займаєтесь впродовж життя, не зважаючи ні на що», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

З нагоди 80-річчя Іван Собко вручив Народному артисту України книгу про Митрополита Андрея Шептицького.

Також  мистецьку програму для ювіляра презентували студенти факультету культури і мистецтв Франкового університету.

На завершення заходу, Федір Стригун подякував усім присутнім за вітання.

“Ми повинні шанувати, любити один одного, актор не може бути залежним,  не може бути рабом, він повинен мати свою позицію. Митці наповнюють цей світ, віддають своє серце і душу, без них ми б перетворилися на тварин. Наша професія дуже гарна, сильна, вразлива. Не кожен розуміє, що серце акторське  можна підняти дуже високо гарними словами і також можна дуже легко вбити одним жестом. Вдячний, що ви зібрались тут, бо найкращим подарунком для мене є ваші щирі серця і любов”, – зазначив Федір Стригун.

Leopolis.news