logo
26/05
25/05
24/05
22/05
21/05
2 ...

Апеляційний суд заарештував Дубневича

08-11-2019102

Апеляційний суд заарештував Дубневича
Фото: fakty.com.ua

Апеляційний суд змінив запобіжний захід та взяв народного депутата Ярослава Дубневича під варту з можливістю застави у 90 мільйонів гривень.

Про це hromadske повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко.

За словами адвоката, заставу Дубневич може внести протягом двох місяців, до 31 грудня 2019 року. Втім, за словами прокурора, на даний час депутат вже вніс за скасованою ухвалою 50 мільйонів гривень. Вони будуть повернені, після чого мають внести 90 мільйонів за новою ухвалою.

«У цілому нова ухвала відповідає нашій позиції, попри меншу суму застави (прокуратура просила 93 млн — ред.). Можливо, те, що я навів нові докази в засіданні, стало підставою такого рішення», — сказав прокурор САП Віталій Прокопенко.

На засіданні прокурор наголосив на тому, що в день оголошення підозри, Дубневич переоформив одну з підконтрольних йому фірм на свого сина.

Також, за словами самого Дубневича, він очікував, що сума застави буде зменшена.

Захист Дубневича клопотав про скасування рішення суду першої інстанції, котрий постановив Дубневичу заставу у 100 млн грн. Прокурор просив у суду попередньо озвучений запобіжний захід у вигляді застави у 93 мільйони.

Як повідомляли, 31 жовтня Верховна Рада зняла з Ярослава Дубневича недоторканність і дозволила арешт нардепа. Того ж дня Дубневичу вручили підозру

2 листопада  Вищий Антикорупційний суд обрав нардепу Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у розкраданні понад 93 мільйонів гривень на схемі із закупівлями «Укрзалізницею» стрілочної продукції, запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 мільйонів гривень 

Дубневич після суду заявив, що не знає, як зможе знайти 100 мільйонів гривень.

Leopolis.news