logo
05/07
04/07
2 ...

Екоінспектори склали 32 протоколи за підсумками перевірки «Львівтеплоенерго»

03-12-2019642

Екоінспектори склали 32 протоколи за підсумками перевірки «Львівтеплоенерго»
Фото: sykhiv.media (ілюстративне)

Спеціалісти провели планову перевірку ЛМКП «Львівтеплоенерго», діяльність якого пов’язана з постачанням пари, гарячої води та кондиційованого повітря, та виявили низку порушень вимог природоохоронного законодавства.

Про це повідомили Державній екологічній інспекції у Львівській області.

Зокрема, інспектори виявили відсутність державної реєстрації прав на земельні ділянки, які перебувають у користуванні ЛМКП «Львівтеплоенерго», порушення порядку здійснення викиду забруднювальних речовин в атмосферу.

Окрім того, підприємство не взяло на державний облік об'єкти, які можуть негативно впливати на здоров'я людей і стан атмосферного повітря. Також перевіряльники встановили, що там не проводили огляди та перевірки ефективності роботи установок очистки газу на джерелі викидів, не складали акти перевірок технічного стану.

Інспектори також виявили, що на ЛМКП порушують правила експлуатації споруд, устаткування, апаратури для очищення і контролю викидів в атмосферу, а саме: не проведено технічне навчання і перевірка знань з правил технічної експлуатації установок очистки газу інженерно-технічного персоналу та обслуговуючого персоналу, залученого до експлуатації установок очистки газу. Також там не ведуть первинного поточного обліку кількості, типу і складу відходів. До того ж, за результатами перевірки, на «Львівтеплоенерго» не здійснюють організаційні, науково-технічні та технологічні заходи для максимальної утилізації відходів, реалізації чи передачі їх іншим споживачам або підприємствам, установам та організаціям.

«За вищезазначені порушення складено 32 протоколи, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 8 посадових осіб на загальну суму 935 грн та винесено припис щодо усунення виявлених порушень обов’язковий до виконання», – повідомили в Держекоінспекції Львівщини.

Крім того, працівники інспекції відібрали проби викидів стаціонарних джерел ЛМКП «Львівтеплоенерго», за результатами яких перевищень не виявлено.

Leopolis.news