logo
30/09
18/09
07/09
01/09
29/08
24/08
20/08
17/08
03/08
13/07
10/07
2 ...

Андрій Годик: Кожен успішний керівник потребує біля себе команди, якій він довіряє

15-04-2020 12:491432

Андрій Годик: Кожен успішний керівник потребує біля себе команди, якій він довіряє
Фото: Leopolis.news

З понеділка у Львівській обласній державній адміністрації посада першого заступника голови ЛОДА перестала бути вакантною. Після погодження у Кабміні Максим Козицький призначив другою особою у виконавчій владі області Андрія Годика.  За усю історію незалежності – це наймолодший перший заступник керівника Львівської ОДА. Журналіст Leopolis.news поспілкувався з «правою рукою» очільника Львівщини у перший же день його роботи на новій посаді.

 

Пане Андрію, про Вас досить мало інформації. В соціальних мережах Ви практично не присутні. Хто він, новий заступник голови ОДА?

Мені 32 роки, народився і виріс у Львові. Трудову діяльність розпочинав в органах прокуратури. З 2014 року змінив сферу діяльності та працював в групі компаній «ЕКО-ОПТІМА», а згодом на керівних посадах компанії «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС». Одружений, виховую доньку якщо коротко.

Це була Ваша ініціатива чи пропозиція Максима Козицького?

Це була пропозиція голови. Я свідомий того, що ця посада повністю змінить моє життя і життя моєї родини – інший графік, інший темп життя, інша відповідальність. Я мав досвід роботи в органах державної влади, тому добре знайомий з ритмом держструктур. Зараз неабияк важливо максимально швидко «включитись» в роботу і оперативно перейняти усі обов’язки. Відчуваю, що можу бути корисним Львівщині. 

Чому пропозиція стати першим заступником надійшла саме Вам, а не комусь іншому?

Не впевнений, що питання за адресою. Про це варто запитати у голови, але можу приспустити, що не останню роль зіграв позитивний досвід нашої з Максимом Зіновійовичем співпраці. За 6 років спільної роботи досить непогано розуміємо один одного, я знаю його вимоги як керівника, а він обізнаний у сфері моєї компетенції і моєї ефективності у виконанні тієї чи іншої задачі. 

Ви стали заступником у досить непростий час і в період великого навантаження на ЛОДА. Які сфери, департаменти візьмете під своє крило? Як будуватимете свою роботу?

Перш за все сфера моєї діяльності буде залежати від розпорядження голови ЛОДА в частині розподілу обов’язків між заступниками. Основним своїм завданням я бачу забезпечення належного і ефективного виконання тих доручень, які надходять з Офісу Президента, Кабінету Міністрів і голови ЛОДА. Вказане виконання можливо забезпечити шляхом належної координації між органами державної влади, правоохоронними органами і органами місцевого самоврядування. Яким чином забезпечувати? Підвищенням виконавчої дисципліни. Якщо ми говоримо про мої побажання в розрізі департаментів, то мені імпонують економіка та координація з правоохоронної і оборонної роботи . 

Як думаєте, Ваша давня дружба і співпраця з Максимом Козицьким допоможуть у ефективності Вашої роботи в ЛОДА?

У нас є певні довірливі відносини, що дає можливість покластися голові на мене, а мені, відповідно, на нього. Вважаю, що команда будується саме на довірі і спільних цінностях. Кожен успішний керівник потребує біля себе команди, якій він довіряє і яка перевірена часом. І це нормальна світова практика. Бо складно швидко вибудувати ефективну комунікацію з людьми, яких ти до цього не знав. А в наш турбулетний час ми мусимо досить оперативно приймати непрості рішення та домагатися їх виконання. 

Якою буде зарплата у першого заступника голови ЛОДА?

Вона буде суттєво нижчою, ніж я отримував на попередньому місці роботи.

Навіщо людині з бізнесу, з досить успішною кар’єрою, з хорошою зарплатою змінювати комфортні умови життя на роботу в адміністрації, яка не передбачає занадто високої зарплати, натомість гарантує ненормований робочий день і дуже велику відповідальність?

Коли ти відчуваєш на певному етапі, що досягнув певних показників, або певних завдань, які ти перед собою ставив, завжди стає питання якихось нових викликів, у тому числі і кар’єрних. Посада першого заступника голови Львівської облдержадміністрації ще той виклик. Ну і, звичайно, що це просто новий і неймовірно цікавий досвід. 

Як Ваша сім’я відреагувала на Ваше призначення? Зокрема, дружина.

Дружина відреагувала з острахом і розумінням, тому що це, дійсно, новий виклик у непростий час. Вона впевнена в мені, а я дякую їй за розуміння. Чому з острахом? Тому що вона прекрасно пам’ятає роки роботи в органах прокуратури, безсонні ночі і постійну відсутність чоловіка вдома. 

Ви досить неактивний у соціальних мережах. Чи зміниться Ваша активність в соціальних мережах з призначенням Вас заступником голови ЛОДА?

Намагатимусь бути максимально відкритим у комунікації, у соцмережах і зі ЗМІ. Виберу оптимальні варіанти спілкування, які забезпечать максимальне інформування про мою діяльність на посаді.

Якщо можна, то задам Вам кілька бліц-запитань. Яке у Вас хобі?

Футбол, історія, книги.

Топ-3 книги?

Орвел «1984», Юрій Горліс-Горський «Холодний яр», Еріх Марія Ремарк «Тріумфальна Арка».

Яку музику слухаєте?

Українську. З груп, напевно, «Kozak System».

На якій машині їздить перший заступник голови?

КІА Sportage.

Якій кухні надаєте перевагу?

Люблю українську кухню.

Дякую за розмову і бажаю успіхів на новій і непростій посаді.

Розмовляла Соломія ГАВРИЛИШИН, для Leopolis.news