logo
04/07
03/07
2 ...

До Львова з Італії прибула гуманітарна допомога для постраждалих від паводку територій (ФОТО, ВІДЕО)

30-06-2020129

До Львова з Італії прибула гуманітарна допомога для постраждалих від паводку територій (ФОТО, ВІДЕО)

У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася на заході України,  Італійська республіка передала для ліквідації наслідків стихійного лиха – паводку, який призвів до людських жертв і масштабних руйнувань у західних областях, гуманітарну допомогу.

Плаваючі та пересувні мотопомпи, човен, електростанції, бензопили, рятувальні жилети, пожежні рукави та інше рятувальне спорядження - усе це передадуть в найбільш постраждалі райони Івано-Франківської області для надання допомоги населенню, інформує ДСНС України.
 
Вантаж у Міжнародному аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького зустрічав заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький, другий секретар представництва МЗС у Львові Роман Тершовчин.
 
Руслан Білошицький підкреслив, що ця допомога дуже доречна і висловив вдячність Уряду Італії за цей прояв солідарності: "У квітні Україна відправила до Італії гуманітарний вантаж для боротьби із коронавірусною інфекцією - 10 тон антисептичного розчину. Сьогодні вже Італійська Республіка допомогла нам, коли в Україні сталося лихо".
 
Цього ж дня очікується ще один рейс з Італії, який доставить в Україну другу частину гуманітарного вантажу.

Leopolis.news