logo
04/08
03/08
01/08
31/07
30/07
2 ...

Ігор Телішевський: Корки – наслідок некомпетентності міської влади

16-07-2020226

Ігор Телішевський: Корки – наслідок некомпетентності міської влади

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський закликав міську владу розпочати процес інтеграції ближніх сіл до міської системи транспортної інфраструктури.

«Малехів. Фото зроблені сьогодні, не час пік, але вже величезна тягучка в бік центру Львова. Люди реально годинами простоюють, щоб дістатись на роботу, додому, відвезти дітей. Стоять вантажні автомобілі – стоїть бізнес. Величезна загазованість. Все це жахливі наслідки відсутності компетенції міських чиновників», - каже він.

Ігор Телішевський зазначив ,що незабаром буде створено Львівську ОТГ, куди увійдуть навколишні села, в тому числі й Малехів, а міська влада досі не розробила стратегії ,як інтегрувати ці населені пункти в міську систему транспортної інфраструктури.

«Зараз вже потрібно не думати, а діяти – будівництво розв’язок, реорганізація руху на завантажених перехрестях, запуск великогабаритного транспорту у прильвівські села, розбудова системи міського електротранспорту. Так, це величезний масив роботи, масштабні проекти, але якщо це не почати втілювати зараз, місто потоне у корках. Якщо немає якісної альтернативи у вигляді громадського транспорту, люди змушені користуватись приватними авто. Очевидно теперішня міська влада це не усвідомлює», - додав депутат.

Leopolis.news