logo
27/09
2 ...

Очільник МОЗ пообіцяв державне фінансування операцій з трансплантації у Львові

06-08-2020 19:20256

Очільник МОЗ пообіцяв державне фінансування операцій з трансплантації у Львові
Фото: Львівська ОДА

Операції з трансплантації у Львові фінансуватимуться з державного бюджету.

Про це заявив Міністр під час сьогоднішнього візиту до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, повідомляє Львівська ОДА. 

«Свій візит у Львів я розпочав з лікарні швидкої медичної допомоги не випадково. У квітні тут було створено нове відділення трансплантології, і вже з того часу зроблено 4 трансплантації нирок, а декілька тижнів тому — трансплантацію серця. Лікарня потужно розвивається у цьому напрямку. У медзакладі працює чудова команда, очолює цей заклад хороший фахівець — головний лікар Олег Самчук», — підкреслив Міністр Максим Степанов. 

Зазначимо, що у медичному закладі також планують робити операції з трансплантації печінки і легень. Очільник МОЗ Максим Степанов наголосив, що розвиток високоякісної системи трансплантації в Україні — один з пріоритетів роботи Міністерства. 

«МОЗ працює над тим, щоб за 2−3 роки Україна мала трансплантаційну незалежність. Ми хочемо, щоб наші громадяни не їздили за кордон на лікування, адже ми можемо робити такі операції всередині держави. Потрібно лише створити відповідні умови. І саме цим ми активно займаємося», — заявив Максим Степанов. 

Опісля, Максим Степаном взяв учать у робочій нараді спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким, у межах якої розглянули питання вакцинації населення регіону за І півріччя 2020 року. За підсумками Міністр доручив керівництву області вжити заходів для підвищення рівня охоплення вакцинацією населення Львівщини.

Leopolis.news