logo
30/10
29/10
28/10
2 ...

«Батьківщина» підтримала Руслана Марцінківа на виборах міського голови Івано-Франківська

20-09-2020 20:00420

«Батьківщина» підтримала Руслана Марцінківа на виборах міського голови Івано-Франківська
Фото: kurs.if.ua

Сьогодні, 20 вересня, відбулася конференція Івано-Франківської обласної організації ВО «Батьківщина», на якій затверджують списки кандидатів у місцеві ради та на голів ОТГ Прикарпаття.

Про це повідомляє kurs.if.ua.

В Івано-Франківську «Батьківщина» не має свого кандидата на посаду міського голови. Партія вирішила підтримати чинного міського голову Руслана Марцінківа, який повторно кандидує на посаду від «Свободи».

Руслан Марцінків з головою міської «Батькіщини», директором ПРАТ «Локомотиворемонтний завод» Русланом Терешком записав відео, в якому подякував «Батьківщині» і назвав це рішення «добрим прикладом того, як ми можемо об’єднуватися».

«Зараз наше завдання дуже просте – це перемога в першому турі, це сформувати більшість з націонал-демократичними силами, зокрема з Всеукраїнським об’єднанням «Батьківщина». А ми маємо чим гордитися, адже спільно сьогодні розвиваємо «Локомотиворемонтний завод», спільно впроваджуємо комунальний транспорт в Івано-Франківську, спільно ремонтуємо двори і дороги…» – сказав Марцінків.

«Команда «Батьківщини» і Руслан Марцінків – працюємо для громади міста разом. Переможемо в першому турі!» – сказав Руслан Терешко.

Нагадаємо, Руслан Терешко пройшов до Івано-Франківської міської ради у 2015 році першим номером у списку «Батьківщини». У серпні 2017 року місто придбало «Локомотиворемонтний завод» за 33,9 млн грн, а в жовтні того року Марцінків представив колективу заводу Терешка на посаді директора.

Нагадаємо, учора, 19 вересня, обласна конференція партії «Європейська Солідарність» висунула кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська Петра Шкутяка.

Leopolis.news