logo
24/11
2 ...

У Києві пройде презентація результатів опитувань «Рейтингу», які проходитимуть у день виборів

23-10-2020 16:26197

У Києві пройде презентація результатів опитувань «Рейтингу», які проходитимуть у день виборів
Фото: enovosty.com

В неділю, 25 жовтня, о 20:00 в прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбудеться презентація результатів опитувань Соціологічної групи Рейтинг, які проводяться в день виборів.

Про це повідомляють організатори.

Зокрема, буде презентовано кілька екзит-полів та результати електорально-поведінкового дослідження, мета якого вивчити очікування, мотивації участі / неучасті громадян у волевиявленні, ставлення до місцевих виборів та опитування президента, відповіді на 5 питань президента у розрізі різних демографічних та електоральних груп, інше. Це комбіноване дослідження проводиться на замовлення телеканалу «Україна» і включає у себе:

• Опитування респондентів, які взяли участь у виборах, на виході з 140 виборчих дільниць, які відібрані випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності. Для випадкового відбору респондентів буде застосована методика сталого кроку. 

• Опитування респондентів, які не голосували на виборах, методом телефонного опитування з використанням комп'ютера (CATI) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів.

Загалом Соціологічна група Рейтинг працюватиме на 400 виборчих дільницях, екзит-полами і опитуваннями планується охопити біля 20-22 тис. респондентів.

Учасник:

Олексій Антипович – директор Соціологічної групи Рейтинг

Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства «Інтерфакс-Україна». Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Leopolis.news