logo
16/01
15/01
2 ...

Львівські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль першої допомоги

13-01-2021 19:32182

Львівські рятувальники отримали  новий пожежний автомобіль першої допомоги
Фото: facebook.com/MNSLVIV

Новий пожежний автомобіль першої допомоги АПД-2 марки Peugeot Boxer, 4х2, укомплектований аварійно-рятувальним обладнанням та пожежно-технічним інструментом отримали львівські рятувальники. 

 

Про це повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС у Львівській області.

Зазначається, що це другий із п’яти автомобілів легкого класу, передбачених для закупівлі в рамках проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», який реалізується за підтримки Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

«Автомобіль, вартістю понад 3 мільйони гривень, характеризується потужністю двигуна в 160 кінських сил, максимальною швидкістю з повним навантаженням – 155 км/год, ємністю цистерни для води – 500 л, ємністю баку для піноутворювача – 20 л. У комплектацію авто також входить аварійно-рятувальне обладнання, зокрема, гідравлічний інструмент, бензоріз, бензопила, медична укладка із необхідними лікарськими засобами», - розповіли рятувальники.

У відомстві також зазначили, що авто є універсальним спецтранспортом для порятунку людей під час ДТП, гасіння невеликих пожеж та інших небезпечних подіях, й дозволить рятувальникам врятувати не одне людське життя.

Leopolis.news