logo
02/03
01/03
28/02
27/02
26/02
2 ...

В усьому «винен» протокол: Уруський дав пояснення щодо фото з Кадировим

22-02-2021 14:25340

В усьому «винен» протокол: Уруський дав пояснення щодо фото з Кадировим
Фото: UkrMedia

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський дав пояснення щодо фото поруч із Рамзаном Кадировим, зроблене під час міжнародної військово-технічної виставки IDEX-2021 у столиці ОАЕ Абу-Дабі.

 

Олег Уруський опублікував коментар у Facebook.

«На фото, розміщеному на сторінці у Facebook Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, - офіційна церемонія відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX-2021, на якій я беру участь як глава української урядової делегації», - написав віцепрем'єр.

 Він зазначив, що розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає Протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно якої, особисті гості Правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку. «Водночас, хотів би додати, що я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюсь мати) жодних контактів з головою делегації РФ, яким є Р. Кадиров», - підкреслив Уруський.

Він зауважив, що українська делегація звернула увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності подібних ситуацій у майбутньому.

«Також не вважаю можливим «шарахатися» від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони», - зазначив віцепрем'єр.

 Нагадаємо, як писав Leopolis.news,  Денис Шмигаль 22 лютого опублікував у Facebook фото, на якому віцепрем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зображений поруч із лідером Чечні Рамзаном Кадировим. Прем'єр вимагав термінових пояснень.

Leopolis.news