logo
15/04
14/04
13/04
12/04
11/04
09/04
2 ...

Поліцейські затримали на хабарі керівника відділу Держекоінспекції Карпатського округу

24-02-2021 19:07532

Поліцейські затримали на хабарі керівника відділу Держекоінспекції Карпатського округу

Оперативники Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції спільно з колегами-правоохоронцями викрили протиправну діяльність керівника відділу Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

 

Як інформує департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, встановлено, що посадовець через посередника -– його довірена особа, вимагав від керівника АЗС 3000 доларів США неправомірної вигоди. За вказану суму обіцяв не притягати останнього до відповідальності у зв’язку з виявленими під час планової перевірки порушеннями вимог законодавства. Зокрема, порушення вимог технічного регламенту основних характеристик продукції.

Сьогодні, 22 лютого, поліцейські затримали посередника під час одержання ним першої частини неправомірної вигоди  – 1 500 доларів США, які він отримав для подальшої передачі посадовцю.       

Наразі керівник відділу екоінспекції та посередник затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення їм про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування проводять слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури. 

Leopolis.news