logo
18/05
2 ...

Юрій Бучко: Якщо перевізник не забезпечить належну роботу систем GPS, з ним розірвуть угоду

08-04-2021 08:00280

Юрій Бучко: Якщо перевізник не забезпечить належну роботу систем GPS, з ним розірвуть угоду
Фото: ЛОДА

Для підвищення якості послуг в сфері автомобільних пасажирських перевезень управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації повинне спільно з Центральною диспетчерською службою пасажирських перевезень забезпечити належну роботу систем GPS.

Відповідне доручення надав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«У випадку повторного виявлення порушення автотранспортним підприємством взятих на себе обов’язків в частині відсутності передачі GPS сигналу, прийматимемо відповідні управлінські рішення щодо дострокового припинення дії договорів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування», – зазначив Юрій Бучко.

За його словами робота GPS трекерів надає можливість покращити якість пасажирських перевезень та контролю за виконанням договірних зобов’язань в частині дотримання схеми та розкладу руху на внутрішньообласних маршрутах, що в свою чергу сприяє оптимізації затрат часу пасажирів котрі завдяки онлайн ресурсам мають змогу відслідковувати рух транспортних засобів на лінії.

Нагадаємо, що на території Львівської області функціонує автоматизована інформаційна система диспетчерського управління пасажирським транспортом, яка відображає рух внутрішньообласних маршрутів в режимі реального часу.

Leopolis.news