logo
17/04
16/04
15/04
2 ...

Бюджетна комісія Львівської облради підтримала створення оновленої Агенції регіонального розвитку

08-04-2021 20:30223

Бюджетна комісія Львівської облради підтримала створення оновленої Агенції регіонального розвитку
Фото: пресслужба ЛОР

Для ефективної реалізації державної регіональної політики планують створити оновлену Агенцію регіонального розвитку Львівської області. Засновниками Агенції стануть Львівська обласна рада та Львівська ОДА.

 

Відповідне рішення сьогодні, 8 квітня, підтримала комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, інформує пресслужба ЛОР.

«Першочерговим завданням Агенції регіонального розвитку є, безперечно, залучення інвестицій на Львівщину, зокрема фінансового ресурсу від секторальної підтримки, грантів тощо», - наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Серед основних завдань Агенції:

- проведення аналізу соціально-економічної ситуації, проблем розвитку Львівської області;

- надання допомоги суб’єктам регіонального розвитку, зокрема територіальним громадам, у реалізації програм і проєктів регіонального розвитку;

- формування інвестиційної привабливості регіону, залучення інвестицій в економіку регіону;

- підтримка міжсекторної співпраці: бізнес, влада, організації громадянського суспільства в регіоні;

- підтримка міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

«Немає сумнівів, що структура, яка залучатиме кошти в нашу область, формуватиме позитивний імідж Львівщини, співпрацюватиме з органами центральної влади – необхідна», - підкреслив голова комісії Володимир Квурт.

Фінансування у 2021 році планують здійснити у межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 рр. у сумі 500 тис грн, а також проєктів секторальної підтримки.

Після юридичного доопрацювання проєкт рішення «Про Агенцію регіонального розвитку Львівської області» винесуть на розгляд сесії обласної ради.

Leopolis.news