logo
25/05
2 ...

Найбільша допомога з 2014 року: Україна отримала першу партію летальної зброї від США (ФОТО)

22-01-2022 12:10366

Найбільша допомога з 2014 року: Україна отримала першу партію летальної зброї від США (ФОТО)
Фото: Посольство США в Україні

Перша з кількох партій пакету безпекової допомоги Збройним силам України на суму 200 мільйонів доларів США, який був ухвалений президентом Байденом у грудні, вранці 22 січня прибула до київського аеропорту «Бориспіль».

Про це повідомило Посольство США в Україні.

«Ця допомога, яка включає близько 200 тис. фунтів летальної зброї, зокрема боєприпаси для захисників України на лінії фронту, демонструє тверду відданість Сполучених Штатів суверенному праву України на самооборону», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що минулого року Сполучені Штати надали Україні безпекову допомогу на суму понад 650 мільйонів доларів США, включаючи цей пакет допомоги, і понад 2,7 мільярда доларів США безпекової допомоги загалом з 2014 року.

«Сполучені Штати продовжуватимуть надавати таку допомогу для підтримки Збройних сил України, підтримуючи їх у невпинному захисті суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії. Як повідомив президент Байден президенту Путіну, у разі подальшого вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати нададуть Україні набагато більше обладнання для оборони на додаток до того, що вже було надано», – повідомляють у Посольстві.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news