logo
01/06
2 ...

Співробітники Львівського медуніверситету стали учасниками Міжнародної кардіологічної конференції

07-06-2022 16:471142

Співробітники Львівського медуніверситету стали учасниками Міжнародної кардіологічної конференції
Фото: ілюстративне

Днями в місті Забже (Республіка Польща) в режимі онлайн відбулася ХХІХ Міжнародна кардіологічна конференція «Успіхи в діагностиці та лікуванні захворювань серця, легень та судин». 

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицькогою

На початку учасники наукового форуму вшанували пам’ять багаторічного директора центру та співзасновника конференції, професора Мар’яна Зембали. 

Під час конференції піднімалися актуальні питання сучасної кардіології, обговорено нові підходи в діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Усі доповіді на даній сесії  було синхронно перекладено українською мовою. Окрім цього, конференція містила доповіді провідних фахівців у галузі кардіології та суміжних спеціальностей, презентовано дані найновіших досліджень та рекомендацій, а також проведено майстер класи.

Участь в конференції була підтверджена сертифікатом міжнародного зразка.

Цьогорічна конференція, яка відбувалася на фоні війни, що триває в Україні, мала багатовимірне значення. Це була зустріч кількох сотень людей, які не лише зацікавлені у розвитку української кардіології, а й висловлюють величезну підтримку нашій державі. Окрім того, вона була особливою ще тим, що вперше були організовані дві спільні сесії із залученням кардіологів з міст Забже (Республіка Польща) та Львів (Україна). 

Активними учасниками цієї події були співробітники нашого Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – професор кафедри сімейної медицини ФПДО Василь Скибчик модерував секцію «Судинні втручання». Також під час роботи секції із цікавими та змістовними доповідями виступили доцент кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти Дмитро Беш, доцент кафедри невропатології і нейрохірургії ФПДО Андрій Нетлюх та асистент кафедри променевої діагностики ФПДО Віктор Сало.

Детальніше про конференцію ТУТ

Програма конференції

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news