logo
30/09
29/09
28/09
26/09
25/09
22/09
2 ...

Михайло Цимбалюк: Будь-яка оптимізація освітніх чи медичних закладів в умовах війни – це диверсія в тилу

04-08-2022 09:54280

Михайло Цимбалюк: Будь-яка оптимізація освітніх чи медичних закладів в умовах війни – це диверсія в тилу
Фото: facebook.com/myhaylocymbalyk

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк вважає, що будь-яка оптимізація освітніх чи медичних закладів в умовах російсько-української війни – це ні що інше як диверсія в тилу.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами нардепа, у час воєнного стану у Львівській облраді знову почали напрацьовувати проект рішення щодо об’єднання Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» зі Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром. Ідея такого об’єднання зародилася ще у 2019 році. 

Сьогодні на запрошення керівника Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрія Синюти він зустрівся з трудовим колективом медзакладу.

«Настрої працівників лікарні однозначні – вони проти такого об’єднання, оскільки медцентр просто залишиться у підвішеному стані і з успішного перетвориться у дотаційне і не зможе повноцінно надавати свої послуги. Очевидно, що будь-яке об’єднання потягне за собою  і скорочення медперсоналу, в цьому під час зустрічі наголосили і представники профспілки мед закладу», – наголосив Цимбалюк.

Він зазначив, що  «Батьківщина» категорично проти такого об’єднання і сьогодні мені було важливо почути думку колективу, аби переконувати чиновників на вищому рівні у хибності такого проекту рішення.

Leopolis.news