logo
23/02
22/02
21/02
20/02
19/02
16/02
2 ...

Зеленський призначив начальницю військової адміністрації Херсона

21-09-2022 17:221033

Зеленський призначив начальницю військової адміністрації Херсона
Фото: Галина Лугова/Facebook

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Херсонської міської військової адміністрації Галину Лугову.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті президента.

 «Призначити Лугову Галину Леонідівну начальником Херсонської міської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області», – йдеться в тексті документа.

Зеленський також призначив інших керівників військових адміністрацій на Харківщині.

У коментарі «Суспільному» Галина Лугова повідомила, що наразі затверджується нова структура.

«Ймовірно буде п'ять заступників. Відповідно кожен працюватиме по своєму напрямку. Все відповідно до закону про воєнний стан, про утворення військових міських адміністрацій. Все прописано, нічого не вигадано самостійно», – сказала Лугова.

За її словами, наразі намагаються організуватися так, щоб все було враховано.

«Зараз доволі складна ситуація в Херсоні і дай боже що хлопці його звільнять. Перше, що маємо передбачити, ми заходимо в зиму – тепло для наших жителів, тобто вода, світло, газ – має бути все миттєво. Якщо будуть якісь руйнування, пошкодження маємо миттєво відреагувати, придбати, зробити, щоб наші люди були захищені, підтримати їх. Якщо треба буде, купуватимемо і завозитимемо буржуйки. Все буде залежати від того, наскільки місто постраждає. І, звісно, ми будемо продовжувати підтримувати нашу соцсферу – це наші вчителі, пенсіонери. Робити виплати. Тобто працювати в такому потужному режимі», – прокоментувала своє призначення Лугова.

Галина Лугова народилася 10 квітня 1976 року в Херсоні. Має педагогічну освіту, працювала директором Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради.

У політику пішла в 2015-му. На місцевих виборах була обрана депутаткою Херсонської міської ради 7-го скликання від партії «Європейська солідарність». У 2020-му обиралась вдруге вже від політичної партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити».

Як відомо, 28 червня російські окупанти викрали мера тимчасово окупованого Херсона Ігоря Колихаєва. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news