logo
03/07
02/07
01/07
30/06
26/06
25/06
2 ...

У Львові жінки з вадами зору змагатимуться за звання «Галицька панянка»

06-09-2019481

У Львові жінки з вадами зору змагатимуться за звання «Галицька панянка»
Фото: uk.wikipedia.org

11 вересня о 14:00 у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича відбудеться конкурс краси, талантів та креативності «Галицька панянка», який організовує Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих».

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

«Метою конкурсу є формування толерантного ставлення суспільства до людей з інвалідністю, зміна стереотипів про незрячих, створення інклюзивного середовища, утвердження осіб з порушеннями зору як рівноправних членів суспільства. Основним завданням конкурсу є привернення уваги громадськості до проблем людей з порушенням зору, показ їхніх можливостей, талантів, креативності, а також сили волі, цілеспрямованості та наполегливості», – зазначили організатори події.

У конкурсі візьмуть участь 10 учасниць-членкинь Львівської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих», які пройшли попередній кастинг. Також на свято запрошено зразковий інтегрований театр естрадної пісні «Дитячі мрії», народний жіночий вокальний ансамбль «Струмочок».

Leopolis.news