logo
13/07
10/07
08/07
07/07
06/07
03/07
2 ...

Grohotsky розповів, які сюрпризи готує для львівської публіки

10-09-2019380

Grohotsky розповів, які сюрпризи готує для львівської публіки

29 вересня о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться концерт переможця шоу «Голос Країни – 4» і проекту «Ukrainian Song Project 2019» Ігоря Грохоцького, який виступає під сценічним псевдонімом Grohotsky.

«Я вже не перший раз співаю у Львові. Але це мій перший сольний виступ. Тож готуюсь я до нього по-особливому. Це і репертуар, і наново створений гурт – все це буде приємною несподіванкою для моїх шанувальників і для тих, хто вперше прийде на мій виступ. Ми з хлопцями кожного дня збираємось на репетиції, готуємось та напрацьовуємо матеріал», – розповів співак.

Також Ігор Грохоцький зазначив, що Львів став для нього творчим трампліном у велике музичне життя.

«Дякуючи організатору Петру Луцишину, два роки поспіль я брав участь у весняних концертах, присвячених нашим любим жінкам. Потім – перемога в проекті «Українська пісня» на Арені Львів. Це мене мотивує і заряджає на подальшу музичну працю. І я радію з того, що саме Львів став моєю творчою малою батьківщиною. А львів’яни – це  особлива вдячна інтелігентна публіка», – сказав виконавець.

Також він розповів про пісні, які готує для прем’єри у Львові.

«Половину мого концерту складатимуть авторські пісні, які я  не виносив на широкий загал, а деякі взагалі буду виконувати вперше. Тож буде цікаво», – повідомив Ігор Грохоцький.

Leopolis.news