logo
22/09
21/09
20/09
19/09
18/09
2 ...

Вступна кампанія – 2020: особливості проведення та все, що треба знати абітурієнтам

05-08-2020 11:47461

Вступна кампанія – 2020: особливості проведення та все, що треба знати абітурієнтам
Фото: UkrMedia

1 серпня в Україні стартувала вступна кампанія, тож вступники уже можуть створити е-кабінет, а згодом подати через нього електронні заяви на вступ до закладів вищої освіти.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Зважаючи на карантин, терміни вступної кампанії змістилися і цьогоріч для вступників на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» вона відбуватиметься в такій послідовності:

1 серпня – реєстрація електронних кабінетів випускників

Для реєстрації абітурієнту потрібна адреса його електронної скриньки, серія та номер свідоцтва про повну загальну середню освіту і номер та пароль сертифікату ЗНО.

До електронного кабінету випускник повинен завантажити необхідні для вступу дані. Зокрема скан-копію додатку до атестату. Наголосимо, що завантажувати потрібно саме сторону із оцінками.

13 – 22 серпня - подача електронних заяв до ВНЗ

Наголосимо, що абітурієнти, які мають пільги, ДО 13 СЕРПНЯ (!) повинні звернутися до ВНЗ з документами, які підтверджують їхнє право на участь у вступі в спеціальних умовах, щоб університет вніс їх до реєстру пільговиків – це одне із нововведень 2020-го року.

Зазначимо, що до закладів вищої освіти можна подавати не більше 5 заяв на будь-які спеціальності на бюджетні конкурсні пропозиції.

27 серпня до 12:00 - оприлюднення рейтингових списків абітурієнтів рекомендованих на бюджетну форму навчання.

До 5 вересня – подача документів до ВНЗ

Випускники, які отримали рекомендації, мають принести особисто або надіслати поштою копію паспорта, оригінали атестату та додатку до атестату, сертифікат ЗНО та інформаційні картки ЗНО, а також 4 фотографії, розміром 3х4.

Для студентів, які планують здобути ступінь вищої освіти «магістр» вступна кампанія відбуватиметься в наступній послідовності:

1 серпня - реєстрація електронного кабінету;

5 серпня – 22 серпня – подача заяв та документів;

1 вересня - оприлюднення рекомендацій на зарахування на бюджет;

До 11 вересня - зарахування на навчання за кошти державного бюджету;

До 30 вересня - зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Нагадаємо, на сайті МОН розміщені інструкції та відеороз'яснення https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/instrukciyi-shodo-roboti-z-sistemoyu-podannya-zayav-v-elektronnij-formi-reyestraciya-elektronnogo-kabinetu щодо того, як створити електронний кабінет і подати через нього заяви на вступ до закладів вищої освіти.

 Leopolis.news