logo
30/10
29/10
28/10
27/10
26/10
2 ...

На Львівщині розмістили понад 350 плакатів, які інформують про зміну виборчої адреси

09-09-2020 21:11295

На Львівщині розмістили понад 350 плакатів, які інформують про зміну виборчої адреси
Фото: ЛОДА

Нові зміни у виборчому законодавстві допоможуть реалізувати конституційне право на місцевих виборах 25 жовтня внутрішньо переміщеним особам (ВПО), особам без реєстрації і тим виборцям, які працюють, навчаються або проживають в місці, відмінному від місця реєстрації. Вперше вони зможуть брати участь у формуванні органів місцевого самоврядування в тих громадах, де проживають.

З метою інформування виборців про процедуру зміни місця голосування на Львівщині упродовж останніх двох тижнів було розміщено понад 350 інформаційних плакатів - 200 формату А3 і 159 формату А5, повідомляє пресслужба ЛОДА.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

За словами посадової особи, плакати виготовив і надав для поширення в регіоні Громадський холдинг "Група впливу" - їхня ініціатива реалізується за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Зоряна Павлів зазначила, що в області плакати розміщені на дошках оголошень, стендах, приміщеннях райдержадміністрацій, районних, міських, селищних і сільських рад, ЦНАПів, управлінь соцзахисту, Будинках культури, Народних домів, шкіл та інших адміністративних будинках.

Очільниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців наголосила, що до закінчення терміну зміни місця голосування на місцевих виборах 25 жовтня залишився лише день — це можна зробити тільки до 10 вересня включно.

Як це зробити — читайте в інструкції за посиланням.

Leopolis.news