logo
23/06
22/06
21/06
20/06
19/06
17/06
16/06
14/06
2 ...

В Україні створили новий боєприпас підвищеної дальності до РСЗВ «Град»

01-06-2021 20:06391

В Україні створили новий боєприпас підвищеної дальності до РСЗВ «Град»
Фото: UkrMedia

В Україні створили новий боєприпас підвищеної дальності до  «ГРАДів». На Миколаївщині вже  пройшли успішні випробувальні пуски українських реактивних снарядів.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони. 

«За тісної кооперації підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу, зокрема, ДП «КБ «Південне», Павлоградського механічного заводу, ДП «ВО «Південний машинобудівний завод», ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод», ДП «НВК «Фотоприлад», ДП «Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів» та інших виконавців створено новий вітчизняний боєприпас підвищеної дальності 122-мм реактивний снаряд «Тайфун-1» до РСЗВ «Град». Дослідні зразки цього озброєння у межах відповідної дослідно-конструкторської роботи за договором із Міністерством оборони України були розроблені ДП «КБ „Південне“ імені М.К.Янгеля» (м. Дніпро). Днями успішні випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122мм «Тайфун-1» до РСЗВ «Град» були проведені на полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів «Широколанівський», що на Миколаївщині», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Міноборони сьогодні фінансує вітчизняні підприємства для виготовлення визначених зразків техніки та озброєння навіть за тієї умови, що для створення, випробовування та введення їх в експлуатацію може знадобитись від 3-х до 5 -ти років. У той час як Збройні Сили України мають бути забезпечені всім необхідним вже сьогодні.

Leopolis.news