logo
17/09
16/09
14/09
13/09
12/09
07/09
04/09
03/09
2 ...

Військовим 24-ої бригади від львів’ян передали на передову необхідне обладнання (ФОТО)

04-09-2021 17:35366

Військовим 24-ої бригади від львів’ян передали на передову необхідне обладнання (ФОТО)
Фото: пресслужба Львівської міської ради

З нагоди Дня Незалежності України та Дня частини 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, від громади Львова військовим на передову передали необхідне обладнання.

До поїздки долучились представники мерії, духовенства та волонтери, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Щиро вдячні нашим капеланам з Гарнізонного храму св ап Петра та Павла, нашим волонтерам та усім небайдужим, хто допоміг зібрати все необхідне у цю поїзду. Долучались як звичайні мешканці міста, так і підприємці та великі торгові мережі. Поїздка організована з нагоди Дня Незалежності України та Дня частини 24 окремої механізованої бригади. Ми спільно привітали військових, які сьогодні на передовій, та не мають можливості відчути радості сімейного святкування вдома», - розповіла радниця міського голови Львова Тетяна Науменко.

Відтак, військовим на передову передали від громади міста безпілотники, металошукачі, будівельне обладнання, надане мережею «Епіцентр», а також продукти і інші речі, які зібрали мешканці міста та прихожани Гарнізонного храму св ап Петра та Павла.

Нагадаємо, особовий склад 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила приступив до виконання завдань за призначенням у районі проведення Операції Обєднаних сил.

Leopolis.news