logo
25/09
2 ...

У Львові поліцейські і рятувальники розгорнули «містечко безпеки» та навчали дітей, як діяти у надзвичайних ситуаціях

15-09-2021 20:40142

У Львові поліцейські і рятувальники розгорнули «містечко безпеки» та навчали дітей, як діяти у  надзвичайних ситуаціях
Фото: Нацполіції України у Львівській області

Під час занять дітлахи мали змогу ознайомитися  з особливостями роботи поліцейських та рятівників, побачити спецзасоби та техніку, приміряти екіпірування.

Сьогодні, 15 вересня, співробітники ювенальної превенції, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи поліції Львівщини, а також шкільні офіцери патрульної поліції та співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області розгорнули у Львові «містечко безпеки», де розповіли школярам, як діяти у разі виникнення надзвичайних та небезпечних ситуацій.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Зокрема, правоохоронці пояснили, як поводитися у разі пожежі, нагадали про наслідки ігор з вогнем та розповіли про порядок дій під час евакуації. Під час майстер-класу дітлахи змогли відчути себе справжніми поліцейськими та рятувальниками, приміряли формений одяг, навчилися управлятися з вогнегасником та ліквідували умовну пожежу.

Також правоохоронці нагадали дітям про загальні правила безпечної поведінки, дотримання Правил  дорожнього руху. Крім того, дітки дізналися, як поводитися у ситуаціях, коли ти загубився чи заблукав,  що робити під час розмови з незнайомцем тощо. 

Такі профілактично-освітні заходи триватимуть до 25 вересня у всіх районах області.

Leopolis.news