logo
21/10
20/10
19/10
2 ...

Медичний центр Святої Параскеви відкриває у Львові нову філію

17-09-2021 15:55472

Медичний центр Святої Параскеви відкриває у Львові нову філію

З понеділка, 20 вересня, у Львові за адресою вул. Шевченка, 19 запрацює нова філія Медичного центру Святої Параскеви. Для зручності пацієнтів за новою локацією можна здати аналізи, зробити щеплення, пройти УЗД, також отримати консультацію терапевта, педіатра, сімейного лікаря,гінеколога, дерматовенеролога, ЛОРа, гастроентеролога, ендокринолога та ревматолога. 

Медичний центр надає медичну допомогу за принципом «одні двері» – у межах однієї установи, щоб обстеження різних фахівців займало обмаль часу та зусиль пацієнта. 

Медичний центр Святої Параскеви відкрито 15 грудня 2010 року. Окрім клініко-діагностичного центру на вул. Заводській, 7, у Львові вже працює три філії у форматі «Параскева поруч»: на вул. Кульпарківській, 135, на проспекті Червоної Калини, 64 і на вул. Тернопільській 21Б, ще одна філія працює у м.Києві.

Фахівці медичного центру використовують сучасні методи комунікації з пацієнтами. Зокрема, на своєму YouTube-каналі можна ознайомитись з цікавими проєктами: Школа здоров’я для тих, хто планує або чекає поповнення в сім’,ї Школа відповідального батьківства, вагітність, Здоров’я дитини, Поради кардіолога, Поради хірурга, Поради мамолога

У жовтні 2020 року Медичний центр Святої Параскеви розпочав у Львові масштабне будівництво госпіталю на вул.Смаль-Стоцького, у якому можна буде стаціонарну та хірургічну допомогу. Відкриття госпіталю заплановано на кінець 2022 року. 

Марічка МУХА, для Leopolis.news