logo
08/08
07/08
04/08
03/08
02/08
01/08
31/07
28/07
2 ...

Їхав на виїзне засідання комітету з правоохоронної діяльності: нардепа-«слугу» зупинили за порушення ПДР

23-11-2021 16:552538

Їхав на виїзне засідання комітету з правоохоронної діяльності: нардепа-«слугу» зупинили за порушення ПДР

У Харкові поліцейські зупинили народного депутата з фракції «Слуги народу» Олександра Куницького за кермом автомобіля Porsche через порушення правил дорожнього руху.

Політик прямував на виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, присвячене посиленню відповідальності за порушення правил дорожнього руху, повідомляє телеграм-канал «Харків Life».

Зокрема, нардеп отримав штраф на підставі ч. 1 ст. 122 за порушення правил дорожнього руху на тому самому місці ДТП із шістьма жертвами, що сталася у 2017 році за участю Олени Зайцевої.

Як зазначається, політик намагався оскаржити штраф разом зі своїм адвокатом. До посту було прикріплено фотографію з поліцейської дільниці, на якій зі спини зображено чоловіка в куртці, що сидить за столом навпроти співробітника поліції.

Представник управління патрульної поліції Харківської області Дмитро Гайдук не підтвердив і не спростував, що за кермом Porsche знаходився саме Куницький. Водночас речник правоохоронців повідомив, що вказаний автомобіль дійсно зупиняли через «порушення рядності» руху. Також Гайдук зазначив, що ухвалу про притягнення водія до відповідальності поки не складали, оскільки затриманий просив перенести збір матеріалів про порушення.

«Поки що є підстави вважати, що особа вчинила адміністративне правопорушення. Є певна процедура. Якщо водій з якихось причин не може на місці бути присутнім при складанні матеріалу про адмінпорушення, потрібна юридична допомога, прийшов адвокат із проханням перенести. Це перенесли на завтра», – сказав спікер поліції.

Зазначимо, що Куницький завоював популярність до отримання ним мандата народного депутата як автоблогер, зокрема, він випускав відео на YouTube-каналі ZPSanek. У своїх роликах він цілеспрямовано порушував ПДР, після чого фіксував на камеру випадки, коли поліцейські не можуть правильно зафіксувати інцидент та скласти протокол.

Leopolis.news