logo
15/08
14/08
12/08
11/08
10/08
08/08
2 ...

Сьогодні у Львові стартувала виставка «Монументальна окупація»

10-01-2022 14:48934

Сьогодні у Львові стартувала виставка «Монументальна окупація»
Фото: ЛМР

Сьогодні, 10 січня, у Львові стартувала виставка Олександра Грехова «Монтументальна окупація». Виставка присвячена памятникам українським письменникам у Донецьку, Луганську, Ялті та Горлівці.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

У проєкті використовувалися фотографії з Google Maps, які додавали мешканці цих міст на карту з 2014 до 2021 рік.

«З кожним роком все гостріше стоятиме проблема реінтеграції, і важливо розуміти, що рухає людьми, наприклад, коли вони фотографують ці пам’ятники не тільки для себе, а й викладаючи фотографії в інтернет, які почуття та думки в них при цьому виникають, і як ми можемо з ними, після їх повернення, налагодити комунікацію», – зазначають автори проєкту.

Олександр Грехов створює постіронічні ілюстрації для медіа та соціальних проєктів з 2017 року. На його рахунку одна знищена виставка та понад 30 експозицій, на які ніхто не вчиняв замах. Співпрацював із різними культурними інституціями, міністерствами, благодійним фондом «Таблеточки», гуманістичним рухом UAnimals, Kharkiv та Kyiv Pride; виданнями Українська правда, The Ukrainians, Гендер в деталях, The Village Україна; компаніями Coca-Cola Ukraine, Сільпо, Promodo, Rozetka, Orner, Veterano Brownie та ін. Роботи зберігаються в фондах українських музеїв і приватних колекціях.

У Львівському муніципальному мистецькому центрі (вул. Стефаника, 11) виставка експонуватиметься з 10 січня по 10 лютого.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news