logo
28/05
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

Між Зеленським і Дудою створять спеціальний канал зв’язку

21-01-2022 15:13448

Між Зеленським і Дудою створять спеціальний канал зв’язку
Фото: Twitter Зеленського

Президенти України і Польщі Володимир Зеленський і Анджей Дуда обговорили питання регіональної безпеки.

Про це заявив державний секретар в канцелярії президента Польщі Якуб Кумох, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на RMF24.

«Перед лицем загрози Україна може розраховувати на підтримку Польщі», - сказав він.

Як зазначається, у резиденції «Вісла» президент Польщі отримав інформацію з перших вуст про те, що відбувається в Україні. Було домовлено про створення спеціального каналу зв’язку для обох президентів.

Також сторони заявили, що Росія має усвідомлювати дуже високу ціну, яку вона понесе у разі найменшої агресії проти України.

«По-перше, це буде ціна у вигляді санкцій, по-друге, це буде ціна у вигляді заподіяння жертв також на її боці. Не обов'язково російська громадська думка, яка проти війни, як ми прекрасно знаємо, буде готова піти такі жертви», - підкреслив Кумох.

Також обговорювалося питання «Північного потоку-2».

«Це проєкт, який сильно впливає на всіх нас і вражає енергетичну безпеку Європи, і це проєкт, який знаходить жодного серйозного захисника в Польщі. Точно так само в Україні», - сказав Кумох.

Крім російської загрози, теми переговорів стосувалися й інших сфер. Було домовлено, що в найближчі максимум три тижні відбудуться дві робочі зустрічі для вирішення поточних проблем – у тому числі й транспортних. Йдеться також, як додав Кумох, про врегулювання «важких справ» у польсько-українських відносинах.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news