logo
29/06
28/06
27/06
26/06
24/06
23/06
2 ...

Зеленський у Давосі: Не чекайте застосування росією спецзброї, потрібні уже «максимальні санкції» (ВІДЕО)

23-05-2022 14:19732

Зеленський у Давосі: Не чекайте застосування росією спецзброї, потрібні уже «максимальні санкції» (ВІДЕО)
Фото: скріншот з відео

Президент України Володимир Зеленський у Давосі закликав застосувати до росії «максимальні санкції».

Про це він заявив під час виступу на Всесвітньому економічному форумі.

«Пані та панове, не чекайте рокових пострілів, не чекайте застосування росією спеціальної зброї, хімічної, біологічної, не дай Боже, ядерної. Не створюйте у агресора враження, що нібито світ не чинитиме достатнього спротиву, захищайте одразу по максиму свободу і нормальний світопорядок у світі», – зазначив Зеленський.

«Ось якими мають бути санкції – максимальними. Щоб росія та кожен інший потенційний агресор, який хоче піти жорстокою війною проти сусіда, чітко знали, до чого це одразу призводить. І таких санкцій проти росії, я вважаю, досі немає. А вони повинні бути. Ембарго на російську нафту, повне блокування усіх банків без виключення, повна відмова від російського ІТ-сектору, повне припинення торгівлі з агресором. Це має бути такий прецедент санаційного тиску, який ще десятиліття переконливо працюватиме на підтримання миру», – наголосив Президент.

За його словами, необхідно створити прецедент повного виходу усіх бізнесів з російського ринку, щоб бренди не асоціювалися із воєнними злочинами, щоб «офіси, рахунки, товари не використовувалися злочинцями у їхніх кровавих інтересах».

«Цінності повинні мати значення. Тим більше, коли починається повномасштабна війна та дестабілізуються глобальні ринки через те, що хтось там нехтує цінностями. Збитки несуть усі», – сказав Зеленський.

Він додав, що Україна пропонує кожній компанії, яка піде з рику рф, продовжити діяльність в нашій державі.

«Ви отримаєте доступ не тільки на наш ринок обсягом 40 мільйонів споживачів, але й доступ до спільного ринку Європи, і при цьому ваші бренди, позиції тільки посиляться завдяки тому, що ви реально підтримуєте захист свободи», – звернувся Президент до бізнесу.

Як відомо, у Давосі з 22 по 26 травня проходить Всесвітній економічний форум.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news