logo
07/08
06/08
05/08
04/08
03/08
2 ...

На українських АЗС почалися перевірки через ціни на пальне

23-05-2022 16:42463

На українських АЗС почалися перевірки через ціни на пальне
Фото: Держпродспоживслужба України

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розпочала перевірки автозаправних станцій через скарги на зростання цін на пальне.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

«За останні дні з усіх областей почали надходити повідомлення про надмірно завищені ціни, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо. За дорученням Прем’єр-міністра України Головними управліннями Держпродспоживслужби спільно з військовими адміністраціями, Національною поліцією та податковою розпочато проведення перевірок суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у Чернівецькій області перевірили п'ять АЗС компанії «ПП-Ойл», де дизельне паливо реалізовувалось по 70 гривень за літр. За підсумками перевірки станом на 22 травня реалізація пального на АЗС не здійснюється.

Держпродспоживслужба нагадує, що завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news