logo
07/08
06/08
2 ...

Американські благодійники подарували міській лікарні Львова обладнання на $80 тисяч

22-06-2022 15:20327

Американські благодійники подарували міській лікарні Львова обладнання на $80 тисяч
Фото: пресслужба Львівської міської ради

Завдяки американським благодійникам, у лікарні святого Луки (раніше – 8-ма міська лікарня) Першого медичного об’єднання Львова з’явилися сучасна наркозна станція та обігрівачі інфузійних розчинів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Обладнання, вартістю понад 80 тисяч доларів, подарували три американські родини: Dr. John Kerr, Mr. Scott and Kari Kerr та Mr. Jeffery Peete. Його анестезіологи лікарні використовуватимуть в реанімації та операційних.

«Сучасне обладнання і фаховість лікарів – це запорука надання кваліфікованої і якісної допомоги навіть у найважчих випадках. Обладнання, яке нам подарували американські родини, є потрібним у реанімаціях і операційних. Саме ці апарати допоможуть нашим лікарям надавати допомогу на найвищому рівні. Щиро вдячні усім благодійникам за щедрість та любов до України!», - зазначають у лікарні святого Луки.

До слова, наркозна станція укомплектована сучасними моніторами, що дозволяє лікарю постійно контролювати стан пацієнта і, в разі необхідності, миттєво реагувати на будь-які його зміни. Цей апарат забезпечує максимальну безпеку хворого.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news