logo
17/08
16/08
15/08
2 ...

ЗСУ доведеться відійти від Сєвєродонецька, наші захисники вже отримали таку команду – Гайдай

24-06-2022 09:16434

ЗСУ доведеться відійти від Сєвєродонецька, наші захисники вже отримали таку команду – Гайдай
Фото: Телеграм Сергія Гайдая

ЗСУ доведеться відійти від Сєвєродонецька на нові позиції, українські військові вже отримали таку команду.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«ЗСУ доведеться відійти від Сєвєродонецька. Наші захисники вже отримали таку команду. Захисники Сєвєродонецька відходитимуть із міста на нові, більш укріплені позиції», — сказав він.

За його словами, рашисти майже зруйнували Сєвєродонецьк, критична інфраструктура знищена вся, пошкоджено 90 % міста, 80% житлових будинків доведеться зносити - відновленню вони не підлягають 

В ефірі національного телемарафону Сергій Гайдай пояснив таке рішення.

«На жаль, так, доведеться відводити наших хлопців. Не треба розводити так звану „зраду“. Ніхто не залишає наших хлопців та не допустить оточення. Зараз така ситуація, коли перебувати на розбитих за багато місяців позиціях просто заради того, щоб там перебувати, не має сенсу. Щодня пропорційно кількість загиблих на неукріплених територіях може зростати. Тому було прийнято таке рішення, вони вже отримали таку команду — відходити на нові позиції та нові укріплені райони і звідти повноцінно вести бойові дії та завдавати шкоди ворогові», — зазначив голова ОВА.

Сергій Гайдай також додав, що війська рф просуваються  в напрямок Лисичанська з Тошківки-Золотого. На околиці  вже заходили ворожі ДРГ, атаки пройти вглиб міста були відбиті. 

З окупованого Старобільська в бік Лисичанська зафіксовано перевезення орками шістьох «Точок-У».

 

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news