logo
13/08
12/08
2 ...

У Стрию пройшло відкриття реконструйованого стадіону «Сокіл»

28-06-2022 10:07496

У Стрию пройшло відкриття реконструйованого стадіону «Сокіл»

У Стрию після першої черги реконструкції сьогодні, 27 червня, урочисто відкрили для проведення спортивних змагань та футбольних матчів стадіон «Сокіл». Тут облаштували футбольне поле з системою поливу, легкоатлетичні доріжки, сектори для штовхання ядра, метання диску, молота, спису, стрибків у довжину, висоту; майданчик для мініфутболу з синтетичною травою, ігровий мультифункційний майданчик із поліуретановим покриттям та тренажерний майданчик.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Як наголосив під час вітального слова перший заступник Львівської обласної ради Євгеній Гірник, легендарний стадіон «Сокіл» має величну історію, яка налічує вже понад 100 років, і тепер саме тут народжуватимуться нові олімпійські чемпіони!

«Дякую всім причетним до відновлення спортивної інфраструктури, адже поки наші Захисники боронять країну від ворога, ми маємо створювати і розвивати європейську Україну. Країну, де дбають про здоров’я нації і розвивають спорт.

Щиро бажаю спортсменам – найвищих нагород, а кожному з нас – перемоги! Слава Україні!», - сказав Євгеній Гірник.

Загальна вартість проєкту реконструкції стадіону «Сокіл» – приблизно 28 млн грн. У 2021 році на роботи скерували 7 млн грн з обласного бюджету, 15 млн грн – із державного, решту додали з бюджету громади.

У межах другої черги реконструкції планують облаштувати велике тренувальне поле зі штучної трави, глядацькі трибуни з накриттям, систему освітлення футбольного поля, що відповідає вимогам Української професійної ліги з футболу.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news