logo
13/08
12/08
2 ...

У Першому медичному об’єднанні Львова планують встановлювати пацієнтам сучасні біонічні кінцівки

01-07-2022 19:17463

У Першому медичному об’єднанні Львова планують встановлювати пацієнтам сучасні біонічні кінцівки
Фото: Львівської міської ради

Протезувати українців в Україні – мета, до якої невпинно рухаються львівські медики. Вже зовсім скоро Перше медичне об’єднання Львова почне встановлювати пацієнтам сучасні біонічні кінцівки.

Це частина реалізації проєкту Національного центру реабілітації «Незламні», повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Перші два біонічні протези уже в лікарні. Вони фантастичні. З їх допомогою можна буде займатися спортом, малювати та тримати предмети будь-якої форми і розміру. Такі протези – сучасне рішення для тих, хто втратив кінцівки, але не хоче втрачати повноцінного життя. Це можливість жити без барʼєрів та обмежень.

Особливо пишаємось тим, що такі біонічні кінцівки, створені на основі технологій штучного інтелекту, виготовляє молода українська компанія Esper Bionics», - повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Протези отримали завдяки українцям, які працюють у компанії Symphony Solutions та керівництву компанії Тheo Schnitfink.

Українці, які потребують протезування, можуть звертатися за тел. 067 188 09 19.

Довідка

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя. До проєкту уже долучилися перші фінансові донори: компанії «АТБ», «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро. Працюватиме Національний реабілітаційний центр на базі Першого медоб'єднання Львова.

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua 

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news