logo
16/08
2 ...

Самбірський педколедж готується до нового навчального року

05-08-2022 19:48292

Самбірський педколедж готується до нового навчального року
Фото: Миколи Сенейка

У КЗ Львівської обласної ради «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака» кипить робота. Викладачі та технічні працівники своїми силами готують підвальне приміщення під надійне укриття. 

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

«У нас є велике підвальне приміщення, – поділився директор коледжу, кандидат економічних наук Володимир Вантух, – його хочемо використати, щоб студенти могли спокійно навчатися, а викладачі працювати згідно із своїми програмами. Тут є три виходи, а вікна надійно заставляємо мішками з піском. Всередині створимо умови для тимчасового перебування учнів та педагогів у разі небезпеки».

Додамо, що укриття обладнають роутером та необхідною технікою для підключення Інтернету. Він вкрай потрібний для роботи, спілкування та навчання. Тим часом у коледжі завершена вступна компанія. На перший курс на всі п’ять спеціальності прийнято 160 першокурсників, а загалом студентська сім’я – 630 чоловік.

 Цього року прийом проводився на дві нові спеціальності – комп’ютерні технології та германські мови. А наступного у коледжі навчатимуть студентів правоохоронної діяльності. У цьому співпрацюватимуть з Львівським інститутом внутрішніх справ. 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news