logo
05/10
04/10
03/10
2 ...

В Іспанії збирають гроші на Bayraktar для ЗСУ

21-09-2022 20:43243

В Іспанії збирають гроші на Bayraktar для ЗСУ
Фото: Bayraktar-TB2

Український форвард, гравець іспанського  клубу «Фуенлабрада» Роман Зозуля разом з іншими футболістами оголосив про початок збору коштів для придбання БПЛА Bayraktar TB2 для Збройних Сил України.

Про це Роман Зозуля написав у Facebook.

Ініціативу також підтримала українська діаспора та посольство України в  Іспанії.

Турецький виробник показав, як виглядатиме завод «Байрактарів» в Україні

 

«У мене немає жодних сентиментів до ворога. Немає жодної віри в те, що ці клишоногі заблукали в наших лісах, їх насильно мобілізували чи вони ні в кого не стріляли. Ступив на нашу землю – будь ласкавий пройти одразу до пекла. Чим більше цих виродків буде знищено, тим більше наших воїнів повернеться додому живими. Чим менше цих приматів топтатиме нашу землю, тим менше братських могил із закатованими мирними мешканцями з’являтиметься в наших лісах. Це проста істина», – зазначив футболіст.

 

Нагадаємо, раніше завдяки донатам громадян України, Литви, Польщі для ЗСУ були придбані 8 Bayraktar TB2. Сім з них вже доставлені в Україну. Поставка польського БПЛА очікується в жовтні.

Зазначимо, що компанія Baykar передала майже усі вищезгадані апарати безкоштовно, а зібрані кошти запропонувала фандрайзерам спрямувати на інші військові та гумантірані проєкти в Україні.

Збір коштів на народні Bayraktar TB2 оголошувався також у Латвії, Норвегії та Канаді.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news