logo
04/10
2 ...

Резолюцію ІХ Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування скерують до влади

22-09-2022 19:10228

Резолюцію ІХ Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування скерують до влади
Фото: пресслужба Львівської міської ради

У Львові завершився ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, на який приїхали кілька десятків мерів, представники Офісу Президента, Голова Верховної ради України та депутати всіх рівнів.

На основі панельних дискусій організатори заходу напрацюють спільну резолюцію, яку скерують до центральних органів влади, інформує пресслужба ЛМР.

У документі об'єднають пропозиції щодо стратегії та повноважень міст під час війни, фінансування та економічного розвитку громад, відбудовоздатності, спроможності міст якісно підготуватися до зими та іншого.

«Наше завдання - вийти на серйозну резолюцію, яка твориться тут упродовж двох днів під час наших дискусій. Її ми проголосуємо окремо у кожній громаді та скеруємо документ у Верховну Раду, у профільні міністерства та Офіс Президента України.

Нам потрібна довіра, яка формується під час того, як ми спілкуємось. А тому місія Львова, традиційно, - надихати на створення нових сенсів», – підсумував Форум міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування відбувся у Львові. Онлайн-трансляцію можна переглянути на сторінках КУ Інститут міста у YouTube та Facebook

Захід організували за підтримки фонду Ганнса Зайделя в Україні та Офісу Ради Європи в Україні. 

Leopolis.news