logo
03/12
02/12
2 ...

Дрогобицький район відвідала делегація депутатів з Польщі та Литви

03-10-2022 17:01191

Дрогобицький район відвідала делегація депутатів з Польщі та Литви
Фото: Дрогобицька РВА

У неділю, 2 жовтня, Дрогобиччину відвідала міжнародна делегація. У межах візиту делегати відвідали Дрогобицьку районну військову адміністрацію, де зустрілись з її головою Степаном Кулиняком.

Про це повідомляє Дрогобицька РВА.

До складу іноземної делегації увійшли депутат Литовського парламенту Емануїл Зінгерс, віцемаршал Польського сейму Михайло Камінськиий та помічник депутата Марьян Приджецкі.

Першочергово іноземні гості висловили повну підтримку Україні у часі повномасштабної російської агресії та готовність надати допомогу.

«Для нас за честь бути разом з вами в час війни та допомагати боротися проти російського агресора», — зазначив під час зустрічі депутат Литовського парламенту Емануїл Зінгерс.

У межах зустрічі Степан Кулиняк розповів про роботу Дрогобицької районної військової адміністрації під час воєнного стану, а також актуальні проблеми для наших воїнів: необхідність зимової форми, теплого одягу, берців, амуніції тощо. 

Долучились до зустрічі також керівництво Благодійного фонду «Коло» Віктор Кривенко та Олександр Юрков, а також директор Історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак. 

Очільник Дрогобиччини подякував польсько-литовським друзям за підтримку та попросив передати слова вдячності кожному громадянину країни.

«Наша війна не просто за свою територіальну цілісність, а за безпеку у всьому цивілізованому світі триває. Світ це розуміє і продовжує підтримувати Україну навіть після проведення росією псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях, виділяючи нові пакети фінансової допомоги та запроваджуючи нові санкції. Разом переможемо!» — наголосив Степан Кулиняк.

Окрім цього, керівництво району разом з представниками польського та литовського парламентів та БФ «Коло» відправили нашим захисникам ще чотири автомобілі у межах ініціативи Максима Козицького «1000 автомобілів свободи».

Принагідно іноземні гості відвідали дитячий будинок в Нагуєвичах та презентували діткам подарунки. Також відвідали культурно-історичні надбання нашого району: садибу Івана Франка, Церкву Святого Юра, музей Бруно Шульца та синагогу.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news