logo
23/01
19/01
12/01
09/01
02/01
28/12
26/12
2 ...

Посол Андрій Юраш порадив Папі з’їздити в Україну, щоб побачити справжній «російський гуманізм»

07-11-2022 14:48826

Посол Андрій Юраш порадив Папі з’їздити в Україну, щоб побачити справжній «російський гуманізм»
Фото: vaticannews.va

Надзвичайний і Повноважний посол України у Ватикані Андрій Юраш прокоментував нещодавню заяву Папи Римського Франциска  про «російський гуманізм».

Про це посол написав у Фейсбук.

«Щоб усвідомити російський «гуманізм», у який вірить Папа, було б достатньо просто відвідати зараз Україну і побачити, як 4,5 мільйони людей залишилися без електрики та води, «насолоджуючись» цим російським «гуманізмом»: накази бомбардувати Україну віддають та кнопки запуску ракет натискають не найманці, а щирі російські «гуманісти» – послідовники Достоєвського…», – сказав Андрій Юраш.

Андрій Юраш: розвідка рф давно має мережу агентів у Ватикані

Як відомо, нещодавно Папа Римський Франциск знову відзначився скандальною заявою. Зокрема, під час нещодавнього інтерв'ю він заявив, що після початку повномасштабного вторгнення ходив у російське посольство та спілкувався там з представником країни-окупантки.

Понтифік назвав росіян, які зараз убивають в Україні дорослих та дітей, а також знищують міста й села, «великим народом» і сказав про якийсь «російський гуманізм». Він наголосив, що дуже поважає росіян, а Достоєвський взагалі його «надихає думати про християнство!».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news