logo
29/01
27/01
25/01
24/01
23/01
21/01
20/01
2 ...

Львів'ян запрошують на великий гала-концерт «Нам пора для України жить!»

08-11-2022 19:32362

Львів'ян запрошують на великий гала-концерт «Нам пора для України жить!»

15 листопада о 18.00 у Національному театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться великий гала-концерт «Нам пора для України жить!» на підтримку ЗСУ.

Організатором дійства є VINIL Concert agency за сприяння Львівської обласної військової адміністрації та ГО «Міжнародна асоціація мистців».

На сцені цього вечора виступатимуть кращі колективи та симфонічний оркестр академії (диригент Т. Лисенко), Біг-Бенд Lviv Jazz Orchestra (диригент С. Рудей), гурт FIJI band, а також спеціальний гість - заслужений артист України Роман Ковальчук.

«Цей проєкт - це певна дефініція діяльності музичної академії під час війни. Музична академія першою провела концерт на Площі ринок на початку березня, коли про концерти навіть не йшлося, і в такий спосіб дала початок культурним заходам на підтримку ЗСУ. Академія за час війни організувала вже понад 2 десятки концертів на підтримку українського війська.

Цей захід є одним із заходів із циклу поміж сирен патріотичної пісні і також буде на підтримку ЗСУ. І ми очікуємо на ньому не тільки усіх львів'ян, а й сотні військових із сім'ями», - розповів голова ГО «Міжнародна асоціація мистців», відомий львівський організатор, один із засновників VINIL Concert agency Петро Луцишин.

Квитки за посиланням

https://bit.ly/3DCYBbC

Leopolis.news