logo
30/01
29/01
2 ...

Нардепка забороненої «ОПЗЖ» Льовочкіна вирішила скласти мандат «у зв'язку із сімейними обставинами»

30-11-2022 15:43161

 Нардепка забороненої «ОПЗЖ» Льовочкіна вирішила скласти мандат «у зв'язку із сімейними обставинами»
Фото: comments.ua

Народна депутатка «Опозиційної платформи - За життя» Юлія Льовочкіна вирішила скласти повноваження «у зв'язку із сімейними обставинами».

Про це повідомляє «Українська правда».

«Народний депутат, член постійної делегації України у Парламентській Асамблеї Ради Європи, заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Юлія Володимирівна Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень», - йдеться у повідомленні пресслужби партії.

Повідомляється нібито це рішення Льовочкіна прийняла у зв’язку з сімейними обставинами.

«Насамперед, я хочу висловити велику вдячність виборцям, які довірили мені їх представляти. Щиро дякую моїм друзям і колегам по Верховній Раді та ПАРЄ, з якими мала честь працювати протягом 15 років. Моє рішення прийняте у зв’язку із сімейними обставинами», - сказала Юлія Льовочкіна.

Нагадаємо, 2019 році Льовочкіна була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії «Опозиційна платформа - За життя» під номером 21 у списку. 

Станом на вересень 2021 року, згідно з аналітикою Руху ЧЕСНО, Льовочкіна жодного разу не виступала в ВРУ 9, як і її брат Сергій Льовочкін.

У травні 2022 року український номер Юлії Льовочкіної знаходився в мережі у роумінгу у Франції. Але вона не відповіла на дзвінки журналістів «Схем». Прочитавши повідомлення у месенджері, проігнорувала і його.

У вересні касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу партії «Опозиційна платформа – За життя» і остаточно заборонив її діяльність.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news