logo
30/01
29/01
2 ...

Львівському медуніверситету передали дефібрилятор (ФОТО)

30-11-2022 21:19350

Львівському медуніверситету передали дефібрилятор (ФОТО)
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

Серця мають битися завжди! Власне цим керувалися представники громадської організації  Razom for Ukraine  та департаменту охорони здоров`я Львівської ОВА, передаючи електронний дефібрилятор для встановлення в громадському просторі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

«Адміністрація Університету прийняла рішення розмістити прилад в теоретичному корпусі по вул. Шімзерів. Таке рішення зумовлене кількома чинниками: наближеність до гуртожитків студмістечка, спортивних майданчиків та спортзалів, де проходять заняття із фізичним навантаженням та достатньо велика кількість студентів, яка навчається одночасно у цьому корпусі. Окрім того, при потребі, можна буде надати термінову допомогу до приїзду швидкої, у разі необхідності, туристам чи відвідувачам Личаківського цвинтаря та Меморіалу пам’яті воїнів ЗСУ», – йдеться у повідомленні.

Подібний дефібрилятор вже двічі допоміг  врятувати життя на залізничному вокзалі Львова, де волонтери з медико-соціальної служби дев`ятий місяць поспіль надають допомогу вимушеним переселенцям. У Європі та США практика розміщення дефібриляторів у публічних просторах давно розповсюджена. Такого типу дефібрилятори прості у користуванні і самі підказують, як діяти.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news