logo
03/02
2 ...

У Львові презентують авторський проєкт Феодосії Колесник та однойменний посібник «Говори українською, бо живеш на своїй землі!»

01-12-2022 14:56238

У Львові презентують авторський проєкт Феодосії Колесник та однойменний посібник «Говори українською, бо живеш на своїй землі!»
Фото: зі сторінки у Facebook

У суботу, 3 грудня, о 13:00 в Сенсотеці (Львів, вул. Уласа Самчука, 22) відбудеться презентація авторського проєкту Феодосії Колесник та однойменного навчального посібника «Говори українською, бо живеш на своїй землі!» («Освітній проєкт «Говори українською, бо живеш на своїй землі») до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Організатори: ГО «Освітньо-європейський центр Феодосії Колесник» за сприяння проєкту «Люди для Людей: світ рятує українські громади» за підтримки ІСАР «Єднання», Громадська організація «Рівні можливості для всіх», Сенсотека.

Лектор: Феодосія Колесник – автор проєкту, філологиня, голова ГО «Освітньо-європейський центр Феодосії Колесник».

Мета заходу: розширення можливостей для підвищення мовленнєвої компетентності людей з інвалідністю в освітньому процесі.

Завдання: провести лекцію-тренінг, основні тези:

Нас об’єднує мова!

Мовна поведінка та мовна стійкість в часи російсько-української війни!

Мовний бар’єр та відчуття меншовартості українців.

Упередження про рідну мову, їхній вплив на світогляд народу.

«Авторський курс та однойменний навчальний посібник «Говори українською, бо живеш на своїй землі» допоможе усім, хто хоче опанувати українську мову, вдосконалити свої практичні мовленнєві навички, а тих, хто ще вагається, підштовхне до свідомого вибору на користь державної мови, адже це мова гідності та код української нації», - повідомляють організатори.

Проєкт покликаний сприяти мотивації громадян України підтримувати непохитне бажання послуговуватися українською мовою в щоденному спілкуванні. Він допоможе відчути себе частиною великого процесу переродження українців, яке проходить під впливом сьогоднішніх подій.

Окрім того відвідувачі матимуть можливість ознайомитись та придбати авторські вироби людей з інвалідністю, а частина отриманих коштів буде передана на потреби ЗСУ.

Leopolis.news