logo
30/01
29/01
2 ...

У парку «Залізна вода» відреставрувати скульптуру дівчини з косулею та оновили фруктовий сад (ФОТО)

04-12-2022 16:26485

У парку «Залізна вода» відреставрувати скульптуру дівчини з косулею та оновили фруктовий сад (ФОТО)
Фото: пресслужба Львівської міської ради

У міському парку «Залізна вода» завершили реставрувати скульптуру дівчини з косулею, яка належить до спадщини Львівської експериментальної кераміко-скульптурної фабрики (ЛКСФ). Також там розчистили територію старого фруктового саду та висадили нові декоративні дерева.

Про це повідомила керівниця міського управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова, інформує пресслужба Львівської міської ради.

Реставрацію скульптури невідомого автора у парку «Залізна вода» розпочали у серпні цього року. Реновацію об’єкту здійснив скульптор Юрій Чернявський. Як зазначала раніше начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова, дівчина з косулею є першим прикладом реставрації паркової скульптури ЛКСФ у Львові.

До того ж, у парку розчистили територію фруктового саду, який, за словами Олександри Сладкової, стане вдалим місцем для пікніків у «Залізній воді».

«ДП «Високий замок» разом із міськими садівницями розчистили територію дуже закинутого старого фруктового саду. Насправді вже там все так заросло інвазійними кленами, що мало хто здогадувався, що там був сад. Після розчистки посадили нові декоративні фруктові дерева. Тепер там можна буде пікнікувати та спостерігати квітування садів південного схилу парку»,  розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news