logo
29/01
28/01
2 ...

СБУ завітала до монастирів Московського патріархату на Житомирщині (ФОТО)

08-12-2022 14:53325

СБУ завітала до монастирів Московського патріархату на Житомирщині (ФОТО)
Фото: СБУ

У Житомирській області тривають безпекові (контррозвідувальні) заходи СБУ на об’єктах Української православної церкви Московського патріархату.

Як інформує Управління СБ України в Житомирській області, цього разу заходи проводяться у Коростенському районі на території та у приміщеннях:

- Чоповицького Афонської ікони Божої матері жіночого ставропігійного монастиря;
- Казанської ікони Божої матері чоловічого монастиря Овруцько-Коростенської єпархії;
- Скиту цього монастиря на честь преподобного Сілуана Афонського.

Безпекові заходи проводять співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією і Національною гвардією за безпосередньої участі представників церкви.

Їхня мета – виявлення та протидія підривній діяльності російських спеціальних служб у релігійному середовищі нашої держави.

Враховуючи повномасштабну військову агресію російської федерації проти України, дані заходи проводяться Службою безпеки у тому числі для унеможливлення використання афілійованих із центрами впливу в рф релігійних громад в якості осередку «русского міра» та убезпечення населення від можливих провокацій і терористичних актів.

Спільно з представниками релігійних організацій правоохоронці проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, можливо причетних до протиправної діяльності, та предметів, заборонених до обігу на території нашої держави.

Як запевняють в СБУ, усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та на виконання відповідного доручення Ради національної безпеки і оборони України.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news