logo
21/05
2 ...

Депутати підтримали участь Першого медоб’єднання в аукціоні з викупу приміщення готелю «Власта»

23-01-2023 08:591581

Депутати підтримали участь Першого медоб’єднання в аукціоні з викупу приміщення готелю «Власта»
Фото: ЛМР

Перше медичне об’єднання Львова від імені Львівської громади візьме участь в аукціоні з викупу приміщення готелю «Власта». 22 січня на сесії міськради депутати підтримали купівлю готелю. За відповідну ухвалу проголосували 47 депутатів. Зазначимо, приміщення готелю хочуть викупити, відремонтувати та тимчасово поселяти сюди пацієнтів, які потребують довготривалого лікування.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як наголошує генеральний директор Першого медоб’єднання Олег Самчук, Перше ТМО, а це три лікарні, за час війни стало головним медзакладом в тилу.

«За минулий рік ми пролікували півмільйона українців, 11 тис. – поранених, 80 тис. - переселенців. Ми лікуємо і дітей, і дорослих. І військових, і цивільних. Ми лікуємо наших українців в Україні.

До нас уже телефонують тисячі пацієнтів, які просять про допомогу в реабілітації та протезуванні. Ми можемо їм допомогти, але у нас є велика проблема - їм немає де жити. А реабілітація людей може тривати місяцями.

Та ми знайшли вихід з цієї ситуації – хочемо викупити приміщення готелю «Власта» і тимчасово поселяти сюди пацієнтів», -  зазначив генеральний директор Першого медоб’єднання Олег Самчук.

Аукціон з продажу приміщення готелю «Власта» запланований на завтра, 23 січня.

Нагадаємо, Перше ТМО разом із Львівською міською радою готові викупити приміщення  за стартовою ціною - 7 мільйонів гривень, та виплатити всі борги підприємства, а це ще 8 мільйонів гривень, відремонтувати його та тимчасово поселяти тут пацієнтів, що потребують довготривалого лікування. Йдеться про 12-поверхову будівлю готелю, загальною площею 8174,7 квадратних метрів. Розташований готель на відстані 1,7 км від центру міста.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news